Koszula i dresy

Nie zobaczycie dziś nic bardziej świątecznego. Choinka już płonie szczęściem w domu. Czapka elfa-mikołaja kupiona. Koszula i dresy <3… i nie, to nie jest nic a nic reklama Czterech Serów (choć z braku laku jest całkiem w pytkę).

Moi mili, o ile końcówka roku nie jest zbyt hojna w filmy na YT czy fejsbukowe posty typowo w klimatach NBA, to wiedzcie, że w tle pracuję tu ciężko nad wieloma projektami. By w przyszłości było łatwiej – zarówno pod względem czasu jak i sianka. “Keepthebeat” to póki co tylko ja i ten rok dał mi do zrozumienia, że gdy wokół dzieje się tyle ciekawych i istotnych spraw – nie da się wszystkiego zrobić samemu.

…ale nie będę tu pisał o swoich planach ani obiecywał materiałów, bo kiepsko mi to wychodzi (AI, pamiętam). Po prostu jak będzie coś fajnie działać, to się dowiecie. A w tym tygodniu będzie jeden wielki powrót na jutuba. Film, o który ludzie dopytywali się jeszcze na długo zanim powstał żart o pewnej biografii ¯\_(ツ)_/¯.

Na ten moment jem se pizzę i życzę Wam Wesołych Świąt.

A poza tym możecie typować już w NOINN rundę numer pięć. Start od zera. Ale to już wrzucę jutro post na ten temat. Miłego wieczorku.

Comments are closed.