Zostałem raperem

17 lutego napisałem:

Pomysł na film: wklejam swą mordę w Commona i rapuję suche i kwadratowe rymy prezentując zawodników Kosz Kadry przed meczem Polska vs Izrael. Dużo efektów specjalnych polegających na podmienianiu płaskich, wyciętych mord w miejsce All Starów NBA. Byłaby karta na czasie? 🤔

…a 20 lutego wydarzyło się to:

Jestem w ogromnym szoku, że mój wyskok trafił w Wasze gusta XD. Następnego dnia z rana po premierze okazało się, że koszkadrowe rapy się spodobały, zostały przesłuchane 12 tysięcy razy. Wow.

Lubię robić inne rzeczy, by się w czymś sprawdzić (choćby po to by wiedzieć, żeby następnym razem czegoś NIE robić, porażki uczą), ale wrzucenie do sieci tej przeróbki wymagało ode mnie sporej odwagi. Rzucając frazesem: wyszedłem ze swojej strefy komfortu. Czuję zadowolenie, a to chyba najważniejsze. Ale luz, nie bójcie się, nie mam zamiaru olać robienia filmów o baskecie i zostać raperem lol. Youtuberom różnie to wychodzi 😅.

Szkoda jedynie, że mimo całego hajpu nie udało się naszej reprezentacji wygrać wczorajszego meczu. No ale hej, moje rapsy i tak by tego nie zmieniły przecież. W polskiej koszykówce są o wiele większe problemy.

Comments are closed.